ZEISS kar gözlükleri

Tüm kış sporları için mükemmel optiğe sahip, dinamik ve modaya uygun

Optikteki uzun süreli deneyime ve ZEISS'in yerleşik kalitesine dayanan ZEISS kar gözlükleri Alp tipi kış sporları için özel olarak geliştirilmiştir. Gözlerinizi güneşten, kardan, yağmurdan, rüzgardan ve özellikle yüksek dağ sıralarında bulunan agresif mor ötesi ışınlardan korur. Bunlar güneşin 380 nanometreye kadar olan UVA ve UVB ışınlarından %100 koruma sağlar.

İşlevsel ve modaya uygun olan ZEISS kar gözlükleri koleksiyonu, tasarım ve yüksek optik performansı birleştirir. Sonuç olarak kayak veya snowboard yaparken açık ve net görme gereklidir. ZEISS kar gözlüğü camları net ve ödünsüz bir görme sağlamak için İtalya’daki Carl Zeiss Sunlens laboratuarlarında test edilir.

ZEISS kar gözlükleri her biri iki yansıtıcı kaplama türüne sahip üç farklı tasarımda kullanılabilir. Koleksiyon tüm hava koşulları, boyutlar ve özellikler için çeşitli renklerdeki farklı modellerin dizisinden oluşur. Gözlük kullanıcıları için önemli olan bir etken: özel gözlük camlarına ait bir tutturma eklenti, istek üzerine ZEISS kar gözlüklerine kolayca takılabilir.

Gözlük camı işlevleri:

  • UVA ve UVB güneş ışınlarına karşı %100 koruma
  • Kırılmaya karşı yüksek direnç
  • Gözlük camının dış yüzeyi çizilmeye karşı son derece dirençlidir
  • Ayna oldukça dayanıklıdır ve uzun ömürlü bir performansı vardır.
  • Anti buğulanma özelliği

Çerçeve işlevleri:

  • Maksimum kullanım rahatlığı ve çerçevenin iç tarafında güzel yumuşak kadife koruma
  • Kaskla birlikte kullanmak için uygun
  • Modaya uygun tasarım

 

Bakım ve temizlemeyle ilgili not:

ZEISS kayak ve snowboard gözlük camlarınızı yalnızca ılık su kullanarak temizleyin. Gerçekten kirliyse nötr bir temizleme maddesi kullanın. Sonar onları hızlıca durulayın ve kurutmaya bırakın. Gözlüklerinizi temizlemek için herhangi bir organik çözücü kullanmayın. Bu şekilde anti buğulanma özelliği zarar görmeyecek ve yüzey çizilmeyecektir. Kayak ve snowboard gözlük camlarınızı ıslak bez kullanarak temizlemeyin!