ZEISS Essential ürün serisi ile kolaylık

Sadelikten gelen gelişim

Teknolojik gelişmeler büyük bir hızla devam ediyor. Günlük olarak kullanılan cihazlar günden güne daha karmaşık ve çoğu zaman anlaması ve kullanım açısından zaman gerektiren bir niteliğe sahip oluyor. Bu nedenle ZEISS’ta bizler hem bugünün teknolojisinin ötesinde durup hem de günlük rutininizde yaptığınız işlemlerin basitleşmesini sağlayan cihazlar ve çözümler tasarlamaya gayret ediyoruz.

Ürünler

ZEISS VISULENS 500

ZEISS VISULENS 500

ZEISS VISULENS 500 basit, kullanımı kolay, otomatik ve iş akışınızı hızlandırmak üzere tasarlanmış olan bir lensmetredir.

ZEISS VISULENS 500 basit, kullanımı kolay, otomatik ve iş akışınızı hızlandırmak üzere tasarlanmış olan bir Fokometredir.

ZEISS VISULENS 500 yeşil bir ölçüm LED ışığı ile donatılmıştır. Size farklı gözlük camı malzemelerinden ve tasarımlarından oluşan bütün bir setin gücünü Abbe sayısını düzenlemeye gerek kalmadan hassas bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bu fayda size muayene sürecinizde hem hız hem de güvenilirlik katacaktır. Buna ek olarak ZEISS VISULENS 500 dört farklı dalga boyu kullanarak (365, 375, 395, 405 nm) gelişmiş bir UV aktarımı ölçüm sistemini desteklemektedir. Sonuç: Hastanız için daha fazla güven ve sizin için daha fazla destek.

Hayatınızı kolaylaştırın – ve aynı zamanda hasta memnuniyetini artırın.

 

daha fazla bilgi için
kapat
ZEISS VISUPLAN 500

ZEISS VISUPLAN 500

ZEISS VISUPLAN 500 profesyonel glukoma bakımını sağlamak için geliştirilmiş olan temassız bir tonometredir.

ZEISS VISUPLAN 500 size hafif bir hava üflemesi ile kolay bir şekilde glukoma takibi yapma imkanı sağlar – göze anestezi yapılması gerekmeden ve temassız bir şekilde.

Kolay kullanım

ZEISS VISUPLAN 500 dokunmatik ekran üzerinden kolayca kontrol edilebilen otomatik bir ölçüm prosesi ile sezgisel olarak kullanılabilir.

Bir hava üflemesi testi hastanızı sonradan yapılacak muayeneye hazırlar.

Hızlı ve güvenilir muayene

Sağlam bir baş desteği ve LED sabitleme hastanızın intraoküler göz tansiyonunu hızlı ve güvenilir bir şekilde ölçmenizi sağlar. Otomatik konumlandırma ve ölçüm, ölçüm sonuçlarınızın tekrarlanabilir ve kıyaslanabilir olmasını garanti altına almaktadır. Sonuçlar doğrudan ekran üzerinde görüntülenir.

daha fazla bilgi için
kapat
ZEISS VISUREF 100

ZEISS VISUREF 100

ZEISS VISUREF 100 otomatik refraktometre ve keratometre içeren 2’si 1 arada bir teşhis cihazıdır.

Günlük uygulama rutininiz için doğru ve güvenilir veriler sağlar. Sezgisel kullanım özellikleri en önemli ölçümleri göz bebeği ve iris tabakası çapı değerlendirmesi de dahil olmak üzere tek bir cihazla yapmanızı sağlar. İmplant IOL (yapay göz içi merceği) kullanan hastaların refraksiyon ölçümlerinin yapılması da mümkündür. Buna ek olarak otomatik görüntü bulanıklaştırması akomodasyonun etkilerini azaltmak üzere bir sonsuzluk görüntüsü oluşturur.

Uygulamanıza katma değerli bir ekleme

Hastalarınızla ilgilenirken her dakika çok değerlidir. Komplike sistemler ile uğraşmak için yeterli zaman yoktur. Buna rağmen, ne olursa olsun güvenilir ve doğru teşhis verilerine ihtiyacınız vardır. Özellikle de göz sağlığı bakımındaki ilk adım için: refraksiyon/keratometrik değerlendirme.

ZEISS VISUREF 100. En başından itibaren - göz bakımına hassasiyet ve güvenilirlik katmak – en başından itibaren.

daha fazla bilgi için
kapat
ZEISS VISUSCREEN 100

ZEISS VISUSCREEN 100

ZEISS VISUSCREEN 100 kırmızı/yeşil ayrımlı hepsi bir arada görsel keskinlik kartıdır.

ZEISS VISUSCREEN 100 monoküler ve binoküler testleri farklı test kartları ve aynı zamanda çocuklara özel testler ile gerçekleştirmeyi sağlayan bir dizi farklı
testler için kullanılabilir. Piyasadaki en kapsamlı görme keskinliği ölçüm kartlarından biri olmasına rağmen hala son derece kolay ve sezgisel bir kullanım sunmaktadır.

Gözlük camı muayenelerinizi test kartı bölümü ile ilgili özel iş akışları ile optimize edin

Kişisel iş akışları farklı test kartı bölümlerinin tercihler esas alınarak bir araya getirilmesini sağlamaktadır. ZEISS VISUSCREEN 100 dijital bir forometre olan ZEISS VISUPHOR® 500 ile kolayca kombine edilip geliştirilebilir ve bu sayede muayene odasındaki iş akışını düzenlerken hastanız için de profesyonel bir izlenim yaratır.

İşinize en iyi şekilde uyum sağlayan farklı kontrol seçenekleri VISUSCREEN 100 kızılötesi veya sezgisel iPad uygulaması üzerinden test kartlarının hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesi
için kullanılabilir.

Modern ve hassas ZEISS test teknolojisini kullanarak hastalarınıza yüksek bir görme keskinliği sağlayın.

daha fazla bilgi için
kapat
i.Terminal mobile

i.Terminal mobile by ZEISS

Mobil merkezleme hastanızın şahsına özel parametrelerini ZEISS yüksek hassasiyetli teknolojileri ile edinmenin yeni yöntemidir.

Mobil merkezleme, hastanızın şahsına özel parametrelerini ZEISS yüksek hassasiyetli teknolojileri ile edinmenin yeni yöntemidir. Merkezleme sistemlerinde 20 yılı aşan tecrübe ile en güvenilir veriler artık mevcut ve bu sayede uygulamada yüksek bir esneklik elde edilebildi. ZEISS i.Terminal mobile iPad için merkezleme sistemi temel merkezleme parametrelerini sadece birkaç saniye içerisinde elde edip hesaplar.

Uygulama merkezleme resimlerinin kolay bir şekilde elde edilebilmesini sağlamak için sezgisel kullanım sayesinde kullanıcı dostu kontrolü garanti etmek üzere tasarlanmıştır. Kullanılabilirliği daha da artırmak için ZEISS i.Terminal mobile iPad’e eklenmesi gereken ek kamera veya flaşlar gibi hantal aksesuarlara ihtiyaç duymaz.

Düzenli danışma artık tek bir çözümde birleştirilmiş durumda

Müşteri verileriniz taşınabilir ZEISS i.COM veri yönetimi sistemi merkezleme sisteminin de gömülmüş olduğu bir ağ sunucusu içerisinde depolanır. Bu sayede güvenilir prosedürler ve çoklu i.Pad'lerden kolay veri erişimi sağlanmış olur.

daha fazla bilgi için
kapat