Loading the player...

Danışma işlemi

ZEISS ölçüm cihazlarından veri yönetimi araçlarına kadar danışma sürecinin tamamına yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

 

ZEISS muayene ve refraksiyon için profesyonel cihazlar (VISUSCREEN 500, VISUPHOR® 500 ve i.Profiler® plus) sunmakta, i.Scription® teknolojisi ve aynı zamanda gözlük camı ayarı için özel bir cihaz olan ve hızlı ve basit bir şekilde merkezleme verilerinin alınmasını sağlayan (i.Terminal® 2) yardımı ile özel gözlük camlarının elde edilmesini sağlamaktadır.

LOGON® (online olarak gözlük camı sipariş etme) ve i.Com mobile / i.Com (iPad/masa üstü bilgisayar için veri yönetimi sistemi) gibi verimlilik araçları standardize edilmiş bir danışma ve satış sürecini mümkün kılarken tüm ölçüm verilerinin de yönetimi ve arşivlenmesi dahil olmak üzere rahat bir şekilde izlenmesini sağlamaktadır. Ortaya çıkan teknolojiler ve en yenilikçi cihazlar ile yan yana durmak tüm dünyadaki uygulamalara devrim yaptırmıştır. İşinizin başarısını göz önüne alınarak tasarlanmış olan ZEISS ürün ve çözümler portföyünü keşfedin.

İşinizin başarısını göz önüne alınarak tasarlanmış olan ZEISS ürün ve çözümler portföyünü keşfedin.

// 1

Muayene ve refraksiyon

// 2

Gözlük camı uygulaması ve danışma

// 3

Üretkenlik ve verimlilik

21. yüzyılda Optometri

ZEISS ile farklılaştırılmış ürünleri ve teknolojileri kullanan Dr. Kaplan hastalarına tamamen farklı bir görsel sonuç ve kişiye özel göz sağlığında yepyeni standartlar sunabilmektedir. Dr. Kaplan başarısının temellerini nasıl oluşturduğunu öğrenin.