Teknolojinin sizi hastanızın ihtiyaçlarına yaklaştırdığı an.

İşte biz bu anlar için çalışıyoruz.

Üretkenlik ve verimlilik

Geçtiğimiz birkaç on yılda yenilikçi teknolojilerin ortaya çıkması bilgi edinme ve işleme yöntemlerimizde devrim yaratmıştır. Günümüzde veriler bir cihazdan bir diğerine sadece bir butona tıklayarak aktarılabilmekte ve bu sayede süreç daha hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleşmektedir.

Teknoloji alanındaki öncülerden biri olarak ZEISS hasta ölçümleri ve ZEISS i.Com veya ZEISS LOGON üzerinden verilen gözlük camı siparişleri gibi verileri yönetebilen sistemler sunmaktadır. Bunlar iş akışınızı düzenleyerek uygulamanızın tüm proseslerini kağıt kalem kullanmadan gerçekleştirmenizi sağlar - refraksiyondan odasından satış katına kadar.


ZEISS i.Com mobile (iPad için) iş akışınız tüm uygulama boyunca çok daha esnek ve kablosuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Manüel veri transferinden kaynaklanan hataları ve destek ofisindeki mesaileri azaltın, çünkü bunların hepsi birkaç tıklama ile otomatik olarak yapılmaktadır. Kağıt kalem kullanmadan bir iş akışı ortamı çalışma alanından tasarruf edilmesini sağlar, dosya dolabı ihtiyacını ve manüel dosya araştırmaları gereksinimini azaltır. Bağlı olan tüm ZEISS cihazları için servis ve online güncellemeler ideal performansı ve kullanımı garanti eder. Veri yönetimi otomatik olarak yapıldığından dikkatinizin tamamını hastanıza yönlendirebilirsiniz. Özellikle günde 30 ve üzerinde hastaya bakan uygulamalarda verimlilik ve üretkenlik araçları kilit bir öneme sahiptir.

Ürünler

ZEISS i.Com mobile: İş akışınızı bir düzene sokun - iletişim akışınızı vurgulayın

ZEISS i.Com mobile: İş akışınızı bir düzene sokun - iletişim akışınızı vurgulayın

Modern bir uygulamada mobil iletişim danışma süreci açısından kilit bir öneme sahiptir. ZEISS i.Com mobile çok yönlü, kullanımı kolay bir iPad uygulamasıdır ve iş akışınızı, bilgilendirme sürecinizi ve hastalarınız ile iletişiminizi dönüştürür.

 

Modern bir uygulamada mobil iletişim danışma süreci açısından kilit bir öneme sahiptir. ZEISS i.Com mobile çok yönlü, kullanımı kolay bir iPad uygulamasıdır ve iş akışınızı, bilgilendirme sürecinizi ve hastalarınız ile iletişiminizi dönüştürür. Akıllı veri yönetimi ölçümler ve danışma sırasında hastanızın ihtiyaçlarına daha fazla konsantre olma ve 21.yüzyılın danışma prosesinde diğerlerinden bir adım önde olmanızı sağlar.

Hastanız ile yepyeni bir esneklik ve etkileşim boyutunu tecrübe edin. ZEISS cihazları ile yapmış olduğunuz tüm ölçümler iPad üzerinden görüntülenebilir ve otomatik olarak farklı iPadler ile merkezi bir erişim imkanı sağlayan ZEISS i.Com sunucunda kayıt altına alınır. Uzaktan kontrollü ZEISS i.Profiler plus, ZEISS i.Terminal 2 ve yeni sübjektif refraksiyon ünitesi: ZEISS VISUPHOR 500 & ZEISS VISUSCREEN 500’ü güvenli bir şekilde iPad’iniz ve WiFi üzerinden kullanın.

ZEISS i.Com mobile ara yüzü son derece kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir; muayeneleri gerçekleştirmek ve kontrol etmek çok daha basit ve açıktır.

ZEISS i.Com mobile tüm danışma sürecini destekler – objektif ve sübjektif refraksiyon işlemi ile muayeneden gözlük camı danışmanlığına ve merkezlemesine kadar. Hastalarınızı ölçümlerin sonuçları hakkında bilgilendirin ve ZEISS gözlük camlarının faydalarını ve özelliklerini sunun.

i.Com 2

Bir bakışta avantajlarınız:

 • Veri yönetimi, danışma ve sunum fonksiyonları ile modüllerinin komple entegre edilmiş olduğu bir paket.
 • Tüm ZEISS ölçüm cihazları iPad üzerinden uzaktan kontrol edilebilir.
 • Çoklu kullanıcı desteği için ZEISS i.Com sunucusu üzerinde merkezi veri depolama.
 • ZEISS i.Com mobile’den PMS/EMR’ye veri transferi için arayüz.
   
daha fazla bilgi için
kapat
i.Com 2 – ağ uyumlu ZEISS iletişim yazılımı

i.Com 2 – ağ uyumlu ZEISS iletişim yazılımı

i.Com 2 - ikinci nesil – bağlantı, ölçüm, danışma ve sipariş ile ilgili tüm görevler için ağ uyumlu bir iletişim yazılımıdır.

Yüksek kapasiteli bir sunucu üzerine kurulmuş olan bu uygulama satış sürecinde toplanmış olan tüm verileri kayıt eder ve gözlük camlarının sipariş süreci ve üretimi için gerekli olan temeli oluşturur. Veriler her çalışma istasyonunda bir tıklama ile erişilebilir durumdadır. Tüm ZEISS cihazları arasındaki bağlantı imkanı sayesinde iş akışınızı düzenleyebilir ve uygulamanızın seviyesini yükseltebilirsiniz.

Uzaktan güncellemeler i.Profiler® plus ve i.Terminal® 2’nin düzgün bir performansa sahip olmasını sağlar. Verileriniz RAID sistemi (çift hard disk) ile yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. WIN PC için i.Com, OfficeMate ve IPRO en genel PMS uygulamaları ile kolayca uyum sağlar.

WIN PC için i.Com i.Terminal 2 için temel bir partnerdir ve bir PC ekranında doğrudan işletimi mümkün kılar. İ.Profiler plus ve WIN PC için i.Com veriler hızlı bir şekilde i.Scription® gözlük camı siparişi için kolayca aktarılabildiğinden iş akışınızı düzenler.

 

i.Com 2

Bilgilere Kısaca Bakış

Müşteri veri yönetimi

 • i.Profiler plus verisi kolay bir şekilde i.Com 2’ye bir butona tıklayarak aktarılır.
 • i.Com2 üzerinden i.Profiler plus ve i.Terminal 2 ile elde edilen tüm hasta verilerine erişim.
   

i.Terminal 2 doğrudan işletimi ve LOGON ve i.Demo™ gözlük camı sunum yazılımına erişim

daha fazla bilgi için
kapat
LOGON – Web tabanlı ZEISS online sipariş sistemi

LOGON – Web tabanlı ZEISS online sipariş sistemi

Reçete ve ölçüm değerleri gibi önemli veriler toplandıktan sonra bilgilerin gözlük camı üreticisine düzgün bir şekilde iletilmesi kilit bir öneme sahiptir. LOGON® ZEISS gözlük camları için basit ve güvenilir online sipariş uygulamasıdır.

LOGON gözlük camı satış sürecinizi ideal bir şekilde organize eder. Çok sayıda iş rutininin sistem içerisinde entegre edilmesi danışma ve sipariş sürecini daha basit, hızlı ve daha verimli bir hale getirir.

i.Com içerisinde toplanan veri sipariş işlemleri için otomatik olarak LOGON’a aktarıldığından hiçbir şey kaybedilmez.

Bilgilere Kısaca Bakış

 • Standard izleyici desteği ile köşeli gözlük camları da dahil olmak üzere hızlı ve güvenli gözlük camı siparişi
 • Köşe ve merkez kalınlıklarının online hesaplaması sayesinde maksimum güvenilirlik.
 • Sipariş durumunun online olarak izlenmesi
 • Görsel sunum geliştirilmiş bilgi sağlar
 • En son ZEISS gözlük camı kataloğu hastanızın ihtiyaçlarını gidermek için hızlı ve kolay bir gözlük camı seçimi sağlar
   
daha fazla bilgi için
kapat
Dr. David Kaplan, ABD

Dr. David Kaplan, ABD