Are you looking for perfect vision?

Kusursuz görmeyi mi arıyorsunuz? Kendiniz için doğru ve mükemmel gözlük camlarını bulun

Size özel ZEISS gözlük camlarına beş adımda ulaşın

Gözlerimiz en önemli duyu organımızdır. Gözlerimiz dünyaya açılan kapımızdır, görmemize, renkleri, tezatları, aydınlık ve karanlığı, hem yakın hem de uzak mesafeleri yakalamamızı ve tadabilmemizi mümkün kılarlar. Ve her göz bir parmak izi kadar bireye özgü olduğu için optometri uzmanınız tarafından size özel bir görme analizinden geçmeniz gerekmektedir.

Carl Zeiss Vision bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla yenilikçi ve patentli teknikler kullanarak kişiye özel hassas gözlük camları üretmektedir. Daha önce size bu teknolojilerden bahsettik: i.Scription® ve i.Profiler®.

Şimdi sizi bir üst seviyeye taşıyoruz: size tüm aşamalar boyunca rehberlik etmemize ve tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan, mükemmel ve kişiye özel bir gözlük camı dizaynı bulmada bu adımların ne anlama geldiğini size anlatmamıza izin verin. Optometri uzmanınız bunu sağlamak için yeni gözlüğünüzü hazırlarken size bazı kişisel sorular soracaktır. Dolayısıyla, şaşırmayın. Peki ya optometri uzmanınızla bir araya geldiğiniz zaman tam olarak neler olacak?

Analitik süreç beş adımdan oluşmaktadır:

  1. Bireysel göz durumunuzla başlayalım
    Optometri uzmanınız görme alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hakkınızda bilinmesi gereken her şeyi bilmektedir. Okurken mi, araba kullanırken mi ya da spor yaparken mi gözlüğe ihtiyacınız var? Bunlar hep birbirinden farklı gereksinimleri ifade eder.
  2. Hassas göz ölçümü
    En ileri teknoloji gözlerinizin hassas bir profilini yaratmaya yardımcı olur.
  3. Öznel göz testi
    Optometri uzmanınız çeşitli bakımlardan görmenizi hassas biçimde ölçer ve analizini yapar: görme keskinliği, mekânsal algılama ve gözlerinizin birlikte ne şekilde çalıştığı ölçülen unsurlar arasında yer almaktadır.
  4. Doğru biçimde montaj
    Optometri uzmanınız, gözlük camlarının gözünüzün önündeki tam pozisyonlarını hesaplar.
  5. Size özel gözlük camı çözümü
    Bu hassas kontrollerin sonuçları, hangi kişiye özel ZEISS gözlük camlarının sizin için en doğru tercih olacağı konusunda kesin bir fikir sağlamaktadır.

 

Size özel ZEISS gözlük camlarına beş adımda nasıl ulaşabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi alın. 1. Adım ile başlayalım: Bireysel göz durumunuzun analiz edilmesi