Etkin ve verimli görüntüleme - analiz. ZEISS Retina Çözümleri
İnovasyonel rutini hazırlama ZEISS AngioPlex

daha fazlası için

Maküler hastalıklara birkaç saniye içinde erişin. Retina Çalışma Alanı

Bize Danışın

Retina

Tüm önemli retinal hastalık birimlerine hitap edebilmek için, retinal görüntüleme ve analiz süitleri ile terapötik lazerler ve cerrahi görselleştirme çözümleri sunuyoruz.

Retina Diagnostikleri

Retina süitlerimiz, rutin retina muayenelerinde, diyabetik retinopatide ve vasküler hastalıkta, yaşla ilgili maküler dejenerasyonun kuru ve ıslak formlarında, merkezi seröz retinopatide ve vitreoretinal interfaz bozukluklarında günlük karar vermeyi desteklemek için görüntüleme ve gelişmiş görüntü analizi sunar.

Gelişmiş analizler, yüksek çözünürlüklü CIRRUS ™ HD-OCT taramaları, yoğun OCT veri küpleri ve fundus fotoğrafçılığından yüksek çözünürlüklü görüntüler üzerine kuruludur. Klinik görüntüler ve veriler, gelişmiş verimlilik ve kağıtsız iş akışı için FORUM® Veri Yönetimi Sistemi ile çeşitli formatlarda gözden geçirilebilir ve karşılaştırılabilir.

Retina Tedavisi

VISULAS® terapötik lazerler, RESIGHT® fundus görüntüleme sistemi ile OPMI cerrahi mikroskoplar ve VISALIS® phaco / vitrektomi sistemi ile çeşitli tedavi seçenekleri mümkündür. Yardım fonksiyonları ve yüksek kalitede dokümantasyonlar, OR'de entegre bir çalışma alanı asistanı olan CALLISTO eye® tarafından sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz
Kapat

Bütün ürünler, hizmetler veya teklifler her pazarda onaylı veya sunulmuş değildir. Onaylanmış etiketler veya talimatlar ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Lütfen ülkelere özel ürün bilgileri için, ilgili ürün web sitesine bakınız. Devam eden teknik gelişmelerin sonucu olarak, ürün özellikleri teslimatın tasarımında ve kapsamında değişiklik gösterebilir.