SMILE ile başarıyı yakalayın ZEISS ReLEx SMILE

Daha fazla öğrenin

Daha iyi sonuçlar elde etmek*. ZEISS PRESBYOND

Daha fazla bilgi edinin

Kornea ve refraktif cerrahi

Geniş kapsamlı görme düzeltme uygulamaları için klinik çözümler

Teknoloji, yaşamın birçok alanında yenilik ve pozitif değişime neden olur.  Bu da modern göz sağlığı için önem arz etmektedir. Korneal cerrahi ve refraktif cerrahide, excimer lazerin kullanılması, PRK, PTK, LASIK ve diğer topografi rehberliğinde tedaviler de dahil olmak üzere geniş kapsamlı göz kusurlarını düzeltme çözümleri ve prosedürleri için yol açtı. Otuz yıl sonra, lazerler bu alandaki gelişmeleri şekillendirmeye devam ediyor. Örneğin Femtosaniye lazer teknolojisi, SMILE gibi minimal invaziv refraktif cerrahi tekniklerinin yolunu açıyor. Baştan beri, ZEISS, çığır açan teknolojilerle korneanın tedavisini ilerletmeye yardımcı olan bir yol açmıştır. 1986'da, ZEISS görme düzeltmesi için piyasada bulunan ilk excimer lazer sistemini piyasaya sürdü. Gelecekteki gelişmelere duyarlı bir yenilikçi lider olarak, kornea cerrahisi ve refraktif cerrahi prosedürlerini güvenli, etkili ve verimli bir şekilde desteklemek üzere tasarlanmış entegre kornea teşhis çözümlerinin yanı sıra lazer göz cerrahisi sistemlerine ve uygulamalarına da öncülük etmeye devam etmiştir.

Yenilikçi lazer görme düzeltme teknolojileri

ZEISS, sektördeki en kapsamlı lazer refraktif cerrahi teknoloji portföylerinden birine sahiptir. VisuMax® femtosaniye lazer sistemi ReLEx SMILE®, ve MEL 90 excimer lazerlerinin yanı sıra çeşitli klinik uygulamalar için de en ileri lazer sistemlerinden birine sahiptir. Yaşa bağlı akomodasyon kaybı veya presbiyopi olan hastaların tedavisinde gelişmiş bir yöntem olan PRESBYOND® Laser Blended Vision gibi çözümler, yakın, orta ve uzak mesafeli görme keskinliği sağlar.

Refraktif cerrahi - excimer lazer

Uzun yıllardır, excimer lazer çok çeşitli lazer görme düzeltme prosedürleri ve uygulamaları gerçekleştirmek için araçlardı. Teknoloji yıllar geçtikçe, kısmen de ZEISS yenilikleri sayesinde tedavi güvenliği ve etkinliği açısından daha da gelişmeler kaydetti.

Minimal invaziv cerrahi - femtosaniye lazer

Femtosaniye lazer teknolojisinin kullanıma sunulması, en önemlisi küçük kesi lentikül çıkartılması veya SMILE adlı yeni lazer görme düzeltme tekniklerine kapı açtı. Bu, ilk minimal invaziv refraktif cerrahi prosedürüdür. Yakın zamandaki FDA onayından dolayı SMILE global olarak tüm büyük pazarlarda mevcuttur. ReLEx® SMILE ile ZEISS, SMILE'i gerçekleştirmek için piyasada bulunan ilk çözümü de sunmaktadır.

Ürünlerimiz
Kapat

Tüm tedavi tipleri için çözümler

ZEISS, geniş çaplı korneal cerrahi ve refraktif cerrahi uygulamaları için ürünler sunmaktadır. Terapötik kornea uygulamalarına ek olarak, çeşitli lazer göz tedavileri türleri için de çözümleri vardır. Aslında, ZEISS VisuMax femtosaniye lazer ve ZEISS MEL excimer lazer kombinasyonu ile PRK, LASIK ve SMILE'ın üç büyük lazer görme düzeltme prosedürünü gerçekleştirmek için bir platform sunan tek firmadır.

Özelleştirilmiş lazer göz tedavileri

Lazer göz cerrahisi tedavileri iyi bir planlama ile başlar. ZEISS'ın CRS-Master®, klinisyenlere, belirli tedavi türlerini de içeren topografi rehberli prosedürlerini yüksek derecede doğrulukla planlar ve belgeler. Sistem, ZEISS MEL 80 veya ZEISS MEL 90 ile yüksek oranda uyarlanmış lazer görme düzeltmelerini sağlamak için hasta ve tanı verilerini bütünleştirir. Ayrıca, presbiyopik hastalar için güvenli ve öngörülebilir sonuçlar sağlayan PRESBYOND Laser Blended Vision tedavi yöntemini desteklemektedir.

Kornea ve rutin diagnostikler

Gelişmiş korneal topografi sistemlerinden biri olan ZEISS'ın ATLAS® 9000, korneanın ayrıntılı yüzey eğriliği haritalarını sunar. ZEISS CRS-Master ile birlikte, özelleştirilmiş refraktif tedavilerin planlanmasını desteklemektedir.

Rutin teşhis muayeneleri için, ZEISS'ın Essential Line portföyü göz sağlığı iş akışını optimize etmeyi amaçlayan geniş bir cihaz yelpazesi sunar. ZEISS'tan slit(yarık) lamba gün içinde ve dışında istenen optik performansı sunar.

Ürünlerimiz
Kapat

* Monovizyon ile karşılaştırıldığında klinik sonuçlara referans. Dosya bilgileri.* 

Bütün ürünler, hizmetler veya teklifler her pazarda onaylı veya sunulmuş değildir. Onaylanmış etiketler veya talimatlar ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Lütfen ülkelere özel ürün bilgileri için, ilgili ürün web sitesine bakınız. Devam eden teknik gelişmelerin sonucu olarak, ürün özellikleri teslimatın tasarımında ve kapsamında değişiklik gösterebilir.