Klinik akışınızı düzene sokun.

daha fazlası için

Patolojide ufak değişiklikleri tespit edin.

daha fazlası için

Karmaşıklığı basitleştirir. ZEISS Glokom Takip ve Çalışma Alanı

Daha fazlası

Glokom

Klinik standartları belirleyen ekipmanlar, glokom analiz uygulamalarının yanı sıra terapötik lazerler ve cerrahi görüntüleme çözümleri setleriyle, glokomun baştan sona tanı ve tedavisini destekliyoruz.

Glokom Teşhisi

ZEISS'tan Glokom Çalışma alanı, CIRRUS HD-OCT ve Humphrey® Alan Analiz Cihazı (HFA) görsel saha testi verilerini kolaylıkla okumak için yan yana yerleştirilmiş kontrol paneline görsel olarak birleştirir. Bu konfigürasyon, görsel alanlara, OCT taramalarına ve istediğiniz zaman - işyerinizde, iş istasyonunda veya inceleme şeritleri dahil olmak üzere - istediğiniz yerde nerede yapı fonksiyonu sonuçlarına isteğinize bağlı olarak erişiminizi sağlar. Bu gösterge tablosu, hastanızın değişim ve ilerlemesiyle ilgili değerlendirmelerinize rehberlik etmek için ihtiyaç duyduğunuz veri analizini sağlar.

Glokom Tedavisi

VISULAS terapötik lazerler ve OPMI cerrahi mikroskoplar ileri tedavi seçenekleri sunar ve Cirrus HD-OCT ve Humphrey® perimetreleri tedavi takibinin yanı sıra devam eden hastalık yönetimini de sağlar.

Bütün ürünler, hizmetler veya teklifler her pazarda onaylı veya sunulmuş değildir. Onaylanmış etiketler veya talimatlar ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Lütfen ülkelere özel ürün bilgileri için, ilgili ürün web sitesine bakınız. Devam eden teknik gelişmelerin sonucu olarak, ürün özellikleri teslimatın tasarımında ve kapsamında değişiklik gösterebilir.