Tanı ve teşhiste kolaylık. ZEISS Essential Line

ZEISS'tan Essential Line

Tanı ve teşhiste kolaylık

Yeni ZEISS Essential Line temel teşhis aletleri portfolyosu, oftalmik muayene iş akışlarınıza kolaylık getiriyor ve baştan itibaren kalite sağlıyor.

ZEISS cihazlarını zaten kullanıyor olun yada ilk kez kullanmayı düşünün, Essential Line, iş akışlarınızı çeşitli şekillerde geliştirebilir. Bu cihazlar, kalite performansı ve kullanım kolaylığı ile geliştirilmiştir. Modüler tasarım ve çeşitli seçenekler ile tek cihazdan mobilyalar da dahil olmak üzere tüm uygulama ayarlarına kadar, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir ve genişletilebilir.

 

Objektif refraksiyon

ZEISS, ön hazırlık iş akışınız için kapsamlı bir refraksiyon ve tarama cihazı yelpazesi sunmaktadır. Bunlar arasında mercek ölçümü, objektif refraksiyon, keratometri ve korneal topografi analizi için araçlar bulunur.

Glokom ve retina ön testleri

ZEISS'ın GİB taraması ve retina görüntüleme çözümleri, işlemlerin en başında sizin karar vermenize yardımcı olur. Bu cihazların kullanımını tıbbi personelinize devredilebilir, bu sayede değerli zamanınızdan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Slit (Yarık) lamba muayenesi

Kalitesi ve optik performansı ile bilinen ZEISS'ın slit (yarık) lambaları, kolay dokümantasyon özelliği ve kolay hasta eğitimi için bir dizi model ve aksesuar seçeneğine sahiptir.

Subjektif refraksiyon

VISUPHOR® 500 dijital foropter ve VISUSCREEN 100 veya 500 sistemleri ile görme keskinliğini belirlemek kolaydır. ZEISS'ın Polatest® teknolojisine dayanan, kırmızı / yeşil veya polarizasyon sistemleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

Veri bağlantısı çözümleri

Bağlantı çözümlerimiz, uygulamanızda Essential Line cihazlarını nereden çalıştırmanız gerektiğine bakmaksızın kesintisiz veri aktarımı ve arşivleme imkanı sağlar. ZEISS'ın tercihe bağlı VISUCONNECT® 500, DICOM ve EMR arayüzü aracılığıyla ağ bağlantısı sağlar. Hasta çalışma listelerini kullanarak sonuçları ZEISS'ın FORUM®'u da dahil olmak üzere merkezi bir arşivde kaydedin ve yalnızca bir PC veya kablosuz bir cihaz kullanarak ZEISS ön test araçlarını yönetin.

Bütün ürünler, hizmetler veya teklifler her pazarda onaylı veya sunulmuş değildir. Onaylanmış etiketler veya talimatlar ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Lütfen ülkelere özel ürün bilgileri için, ilgili ürün web sitesine bakınız. Devam eden teknik gelişmelerin sonucu olarak, ürün özellikleri teslimatın tasarımında ve kapsamında değişiklik gösterebilir.